Futbal, OS B: V. Orvište si hravo poradilo s Červeníkom, Borovce prišli o body vo Veselom

Oblastné súťaže

Líder tabuľky nadelil Červeníku sedem gólov. Z domácich celkov nezískali bod Šípkové a Dubovany.

Čagánek a Habán opäť v Jalšovom

JALŠOVÉ – Béčko Jalšového z Horných Otrokoviec posilnené o sedem hráčov A-mužstva obsadilo na halovom turnaji O pohár predsedu ObFZ Trnava piate miesto. Mužstvo prišlo povzbudiť aj viacero fanúšikov, prejavili sa najmä pri strelených góloch.

17.01. 2011, 11:48

Prípravné zápasy: Križovany sklamali, Boleráz sa rehabilitoval za Horné Orešany

Hrnčiarovce potvrdili formu aj proti Pavliciam, Horné Orešany zdolali Boleráz, v nedeľu sa však Kittovci výsledkovo rehabilitovali proti Častej. Križovany v druhom polčase prepadli proti Novej Vsi nad Váhom a Modranka podľahla béčku Spartaka. Šúrovce tesne zdolali Veľké Kostoľany, Cífer suverénne Igram. Monitorovali sme prípravné zápasy tímov z regiónu.

27.02. 2011, 22:17

Boj aj za kačice

Po jesennej časti zohrali Siladičania prípravný zápas so Šúrovcami. Súperovi podľahli 2:3, hoci ešte päť minút pred koncom vyhrávali.

02.01. 2011, 22:09

Budú mať futbalové kluby v budúcnosti aj svoj ženský oddiel?

TRNAVA – Pokúsia sa rozhýbať stojaté vody na Slovenskom futbalovom zväze. Novými členmi komisie ženského futbalu SFZ sa stali predsedníčka TJ Skloplast Trnava Anna Belková a jej oddielový kolega - kondičný tréner Peter Baláž.

23.02. 2011, 00:00