Futsal

Mima sa doma predstavila v zápase cti. Po dobrom výkone a jednoznačnom výsledku si opäť získala svojich fanúšikov.

Kapitán Mimy Peter Sladeček (v bielom) upevnil víťazstvo dvoma gólmi. Foto: Lukáš Grinaj

Po prehre s PKP Košice si viacerí hráči vstúpili do svedomia a predviedli výkon, s akým sa dá uhrať dobrý výsledok. Už v tretej minúte otvoril skóre Málik. Súperova sieť sa potom napla ešte niekoľkokrát. Mimákom vychádzali kombinácie, strela zblízka aj z diaľky. Nové Zámky vykresali isku nádeje len vtedy, keď znížili na 1:3. No ešte do polčasu Mima utiekla svojmu súperovi na rozdiel piatich gólov.

Zverenci trénera Duhonyho v druhom polčase mierne poľavili a po sérii osobných chýb zbytočne pustili súpera k možnosti kopať pokutový kop. Súper tak dokázal streliť svoj tretí gól a pri hre bez brankára aj štvrtý. Rozdiel piatich gólov všal Mima udržala a výsledkom potvrdila aj reálny výkon oboch mužstiev priamo na palubovke.

Jozef Duhony (tréner): "Potrebovali sme v tomto zápase vyhrať. Potešil výsledok a čiastočne aj hra. Najmä prvý polčas bol z našej strany dobrý. Navyše, dnes súperovi zlyhali obaja brankári. Najbližšie nás doma čaká Pinerola a urobíme všetko pre to, aby sme znova uspeli."

Mima Trnava - Tupperware N. Zámky 10:5 (7:2)

Góly Mimy: Krivočenko 2, Sládeček 2, Málik, Kunka, Stankovič, Budovec, Gabaš, Gelle (vlastný)

ČK: Dioszegi (Mima)

ŽK: Repa

Rozhodovali: Ježík - Rogoň, 300 divákov

MIMA: Repa (Dioszegi) - Sládeček, Kunka, Holič, Málik - Stankovič, Gabaš, Krivočenko,  Budovec (Štrbo, Zambo)

15. 01. 2011 00:15

Ďalšie z kategórie Futsal

Brankár Dalibor Repa má už po operácii, prevŕtali mu lopatku

Špecialisti si ho zobrali na stôl dnes o jedenástej predpoludním, po dvoch hodinách operácie ležal znova na izbe. Z narkózy sa prebral niečo pred treťou popoludní.

03.02. 2011, 19:41

Prvé foto brankára Repu po návrate z nemocnice

Dalibor Repa je už v domácom liečení. Zvrchu má na ramene rez. V tejto oblasti mu prevŕtali kľúčnu kosť a vložili špeciálny implantát na upevnenie dotrhaných úponov.

05.02. 2011, 17:27

Mimáci ako domáci hráči v Leviciach

Futsalisti trnavskej Mimy sa pripravujú na prestížny duel Kyma extraligy s lídrom súťaže a úradujúcim majstrom Slov-maticom Bratislava.

08.02. 2011, 18:08

Boj o titul sa dramatizuje, Družbané zdolali Olympic

Boj o titul v okresnej futsalovej súťaži sa poriadne zdramatizoval. Družbané zvíťazili v šlágri kola nad Olympicom a dostali sa na čelo tabuľky. Pravda, Olympic má k zápas dobru.

30.01. 2011, 14:16