Dva góly Tomačeka prispeli k víťazstvu

FC Spartak Trnava

Spartak zatiaľ v príprave nepozná premožiteľa. Vyhral i na sústredení v Piešťanoch proti kombinovanému tímu súpera.

„Zápas sme vnímali ako spestrenie zimného sústredenia a vhodný doplnok záťaže, ktorú chlapci podstupujú. Teší ma návrat Ľuboša Hanzel na ihriská po dlhodobom zranení, mrzí ma však veľmi, že Bernáthovo zranenie sa ukázalo ako vážne a zrejme nám bude na jar chýbať,“ uviedol tréner Spartaka Dušan Radolský.

Moravany/Piešťany – Spartak 1:4 (1:1)
Góly Spartaka: Tomaček 2, Guldan, Coimbra

SPARTAK (1. polčas): Raška (31. Székely) – J. Čarnota, Diallo, Gross, Machovec – Mikinič, Kováč, Kaščák, Bicák – Guldan, Kone
SPARTAK (2. polčas): Székely (61. Slovenčiak) - P. Čarnota, Dohnálek, Bulvitis, Ľ. Hanzel – Kováč, Procházka, Železník, Mikinič – Coimbra, Tomaček

19. 01. 2011 22:15

Ďalšie z kategórie FC Spartak Trnava

Kone s podozrením na zlomenú kostičku, na derby nenastúpi

Spartakovci si v týchto dňoch zrejme želajú, aby napadol meter snehu a pre nespôsobilé terény sa nehrala liga aspoň do apríla. Pre obrovskú maródku a disciplinárne tresty majú nevídané problémy zložiť zostavu.

23.02. 2011, 14:35

Spartak prehral v Dubnici, zranil sa Machovec

Spartak prišiel pre zranenie o ďalšieho futbalistu. Priateľský súboj s Dubnicou (1:2) nedohral Jaroslav Machovec. Ľavého obrancu museli v 30. minúte striedať.

29.01. 2011, 15:38

Slovan nás prevýšil v zálohe, tvrdí po prehre v derby tréner Radolský

Spartak prehral derby. Slovanu Bratislava podľahli zverenci Dušana Radolského 1:3. Belasí sa predstavili proti zraneniami oklieštenej jedenástke Trnavy vo vynikajúcej forme. Od úvodu spôsobovali poriadny prievan v trnavskej obrane. Paradoxne, skórovať sa podarilo ako prvým andelom.

25.02. 2011, 21:06

Raška bonzol princa Krasoňa

S kapitánom Spartaka Martinom Raškom sme sa pozreli na kondičné sústredenie mužstva v Piešťanoch z inej strany. Brankár Spartaka svojich spoluhráčov nešetril. S humorom a nadsádzkou odpovedal na otázky, kto z mužstva je najväčší...

21.01. 2011, 10:07