Hokejoví gladiátori gól dali, no nestačilo to

Hokej

Hokejisti Trnavy prehrávajú v štvrťfinálovej sérii s L. Mikulášom 0:2 na zápasy. Do druhého duelu s Liptákmi mali úplne iný vstup ako do prvého.

„Inkasovali sme dva rýchle góly,“ povedal tréner Rudolf Macko. „Navyše, obidva v oslabení. Umožnili sme tak súperovi dostať sa na koňa.“ Zlepšenou hrou udržali gladiátori v druhej tretine bezgólový stav, a tak do poslednej tretiny nastupovali s dvojgólovým mankom z úvodu stretnutia. „V prostrednej časti hry sme nevyužili presilovku 5 na 3, a to sme mali. Napokon sa nám podarilo znížiť desať minút pred koncom.“ Lenže na presný zásah Hlavnu a otvorenie hry odpovedali Liptáci okamžite. „Potom sme už nemali veľkú šancu znížiť. Boli sme pričasto vylučovaní, a to nás v podstate vyradilo z možnosti urobiť ešte niečo s výsledkom.“ Odvetné zápasy sú na programe 2. a 3. februára, vždy o 17.00 h.

Ostatné výsledky štvrťfinále: Sp. N. Ves – Trebišov 9:3 (2:1, 4:1, 3:1), 2:0, Piešťany – Michalovce 4:1 (1:0, 1:1, 2:0), 2:0, Bardejov – Detva 1:2 sn (0:0, 1:0, 0:1 – 0:0), 1:1
2. zápas štvrťfinále play-off
L. Mikuláš – Trnava 3:1 (2:0, 0:0, 1:1) – stav série 2:0
Góly: 4. a 52. Bartík, 7. Zlocha – 50. Hlavna
Vylúčení: 6:11, presilovky 2:0, oslabenia 0:0
Rozhodoval: Majling, 1420 divákov
HK TRNAVA: Stacho – Krajčík, Krecháč, Reho, Haršáni, Kabát, Zachar,Šoltýs, Sýrny – Mertel, Grman, Gráčik – Jančovič, Mišura, Hlavna – Hutár, Čunderlík, Valach – Krajčovič, Schmidt, Barčák

30. 01. 2011 20:21

Ďalšie z kategórie Hokej

Najmenší gladiátori bojovali o finále ako o život

V šiestich slovenských mestách sa uskutočnil 3. ročník Orange minihokej tour. Tento turnaj je aj oficiálnymi majstrovstvami Slovenska žiakov štvrtých tried základných škôl. Víťazi jednotlivých kôl postúpili na celoslovenské finále, ktoré sa bude konať v košickej Steel Arene.

14.02. 2011, 23:15

Hokejisti Trnavy vypadli vo štvrťfinále

Gladiátori majú za sebou tretí zápas štvrťfinále play-off proti Liptovskému Mikulášu. Prvýkrát v tejto sérii reálne siahali po víťazstve.

02.02. 2011, 21:11

Gladiátori: Sú mladí, ale draví

Spokojný vyšiel z hráčskej kabíny kapitán HK Trnava Martin Čunderlík. Sám uzavrel gólový účet zápasu na 6:2, keď si ideálne počkal pri pravej žrdi na prihrávku a vložil do strely svoju hokejku.

18.01. 2011, 21:19

Mário Ďuriš: Chce to, baví ho to

Útočník gladiátrov Mário Ďuriš sa po dlhšom čase objavil v zostave tímu. Spoločne s mužstvom vycestoval na oba záverečné zápasy základnej časti.

26.01. 2011, 11:34