Hokejisti Trnavy vypadli vo štvrťfinále

Hokej

Gladiátori majú za sebou tretí zápas štvrťfinále play-off proti Liptovskému Mikulášu. Prvýkrát v tejto sérii reálne siahali po víťazstve.

Na domácej pôde sa ujali vedenia gólom kapitána Čunderlíka. No skúsenejší súper zachytil ideálne úvody zvyšných dvoch tretín a stav dokázal otočiť. Trnavčania sa nevzdávali a záver tretiny patril im. Najskôr Reho znížil a pri hre bez brankára jedenásť sekúnd pred koncom Grman vyrovnal. Predĺženie však vyšlo lepšie hosťom, ktorý v ňom dokázali streliť gól ako prvý a definitívne tak spečať osud tejto série.

Štvrtý duel série, naplánovaný na štvrtok 3.2. o 17.h, sa už neodohrá.

Rudolf Macko (tréner HK Trnava): Bol to pre nás veľmi dôležitý duel, pred ktorým sme mali nôž na krku. Chlapci aj za nepriaznivého stavu dokázali duel vyrovnať. Žiaľ, v predĺžení sme už toľko šťastia nemali. Zápas mal kvalitnú, až extraligovú úroveň.“

Trnava – L. Mikuláš 3:4 pp (1:0, 0:1, 2:2 – 0:1) – konečný stav série 0:3
Góly: 20. Čunderlík, 54. Reho, 60. Grman – 24. Kriška, 43. Pleva, 48. Kadlubiak, 63. Mravec
Vylúčení: 4:2, presilovky 0:1, oslabenia 0:0
Rozhodoval: Valachovič, 335 divákov
HK TRNAVA: Šúrek – Kabát, Krecháč, Reho, Haršáni, Joanidiss, Zachar, Šoltýs, Sýrny – Grman, Čunderlík, Gráčik -   Mertel, Mišura, Hlavna – Bohunický, Schmidt, Barčák – Hutár, Jančovič, Valach

02. 02. 2011 21:11

Ďalšie z kategórie Hokej

Hokejista Šúry: Európania to majú v Kanade ťažké

Po polročnom pôsobení v kanadskom hokeji sa trnavský odchovanec a naposledy hráč Slovana Bratislava Frederik Šúry vrátil domov. Jeho pobyt na slovenskej pôde sa však obmedzí len na tri týždne.

23.02. 2011, 00:00

Gladiátori: Sú mladí, ale draví

Spokojný vyšiel z hráčskej kabíny kapitán HK Trnava Martin Čunderlík. Sám uzavrel gólový účet zápasu na 6:2, keď si ideálne počkal pri pravej žrdi na prihrávku a vložil do strely svoju hokejku.

18.01. 2011, 21:19

Gladiátori z ľadu ešte neodišli

Pre hokejistov Trnavy sa sezóna už skončila. Muži pod vedením trénera Rudolfa Macka vypadli vo štvrťfinále play-off s Liptovským Mikulášom 0:3 na zápasy. Napriek tomu z ľadu ešte neodchádzajú.

08.02. 2011, 12:04