Zimný turnaj ObFZ: Suchá suverénne zdolala Ružindol

Oblastné súťaže

Suchá nad Parnou zdolala Ružindol 4:0 a po prvom odohranom kole Zimného turnaja ObFZ Trnava jej patrí prvé miesto v tabuľke B-skupiny - o skóre pred Hrnčiarovcami.

Suchá – Ružindol 4:0 (2:0)
Góly: Slovák, Drahňovský, Poláček, Januš
SUCHÁ: Sloboda – Babiš, Kuracina, Ľ. Fridrich, Janiš, Ladvenica, M. Slovák, Drahňovský, M. Sloboda, Poláček, Hujsi
Striedali: Hirner – Lošonský, Januš, Jankovič, P. Kosnáč
RUŽINDOL: Uhlár – Holický, P. Morong, M. Morong, V. Horváth, Moncmann, Kissimonyi, P. Ševčík, Mužinský, Sekera, Turoň
Stiedali: Vago, Domorák, Hudec, Karady

08. 02. 2011 22:13

Ďalšie z kategórie Oblastné súťaže

Zimný turnaj ObFZ: Zvončín prvým finalistom

Prvým finalistom Zimného turnaja ObFZ Trnava sa stal Zvončín. V záverečnom skupinovom vystúpení s Hornou Krupou stačila zverencom Rudolfa Klenkoviča na dosiahnutie méty aj remíza. Polčas síce prehrávali gólom Nagya, po zmene strán však vyrovnal Stacho a poslal Zvončínčanov do boja o prvenstvo.

17.02. 2011, 11:50

Čagánek a Habán opäť v Jalšovom

JALŠOVÉ – Béčko Jalšového z Horných Otrokoviec posilnené o sedem hráčov A-mužstva obsadilo na halovom turnaji O pohár predsedu ObFZ Trnava piate miesto. Mužstvo prišlo povzbudiť aj viacero fanúšikov, prejavili sa najmä pri strelených góloch.

17.01. 2011, 11:48

Pavlickí futbalisti zabíjali, pozrite si fotoriport

Futbalisti Pavlíc si v sobotu poriadne privstali. Už od šiestej rána v priestoroch pod tribúnou štadióna pracovali na spoločnej zabíjačke. Za obeť padol 220 kilogramov vážiaci brav.

19.02. 2011, 15:51

Zimný turnaj ObFZ: Hrnčiarovce vyškolili Ružindol

Tak tomu sa hovorí nakladačka! Futbalisti Hrnčiaroviec nad Parnou rozdrvili v druhom kole B-skupiny Zimného turnaja Legea 2011 protivníka z Ružindola 9:1. O víťazovi rozhodli zverenci Petra Dubca už do polčasu, po zmene strán skóre ešte viac narástlo.

14.02. 2011, 22:30