Squashoví hráči Trnavy aj s pódiovými umiestneniami

Ostatné športy

V Sport centre Pohoda sa v sobotu konalo 4. kolo juniorskej squashovej ligy. Medzi 26 hráčmi reprezentovali domáci ŠK Squash Trnava štyria hráči.

O squash je medzi mladými stále väčší záujem. Foto: Ivan Kopčáni

Najlepšie umiestnenie dosiahla v kategórii dievčat s vekovým rozpätím 13 - 15 rokov Karin Velická, ktorá sa umiestnila na treťom mieste. O priečku nižšie v tej istej kategórii skončila Kristína Šmičková. V skupine chlapcov do 11 rokov obsadil Erik Hlbocký 4. miesto a v spojenej kategórii juniorov 15 - 17-ročných sa Martin Siska umiestnil na 7. mieste. Trnavskí juniori sa najbližšie predstavia na medzinárodnom podujatí Austrian Open vo Viedni v termíne 4. - 6. marca.
rus

15. 02. 2011 16:40

Ďalšie z kategórie Ostatné športy

Bedminton vyžaduje kondíciu, Trnavčania ju majú

Jedným z desiatich športov pod hlavičkou AŠK Slávia Trnava je bedminton. Šport, ktorý má v Trnave dlhú históriu a dosiahol aj výrazné úspechy, prežíva renesanciu. O bedminton je opätovný záujem ako zo strany detí, tak aj ich rodičov.

31.03. 2011, 00:00

Majstrovské striebro pre stolnú tenistku Krchňavú

V Národnom stolnotenisovom centre v Bratislave sa konali majstrovstvá Slovenska jednotlivcov. Trnavu zastupovali hráčky KST Viktória Martina Adámeková a Ivana Krchňavá.

08.03. 2011, 15:11

Krasokorčuliarky dolaďujú formu na šampionát

Pretekárky KK Trnava sa uplynulý víkend predstavili na Veľkej cene Ružomberka. V súťaži sa dopustili niekoľkých chýb, čo ich stálo víťazstvá a lepšie umiestnenia.

23.02. 2011, 12:29