Policajti objasnili ďalšiu ozbrojenú lúpež, ktorá sa stala v trnavskej herni

Trnava

TRNAVA – Mužovi, ktorý lúpil v trnavskej herni, hrozí dvanásť rokov väzenia.

Trnavskí policajti objasnili lúpež, ktorá sa stala v noci z nedele na pondelok (21.2.). Maskovaný páchateľ so zbraňou v ruke pristúpil k pracovníčke a prinútil ju vydať mu tržbu. Polícii pri pátraní po páchateľovi pomohli svedkovia trestného činu. Vyšetrovateľ už 28-ročného Bratislavčana, ktorý prechodne býva v Trnave, obvinil za lúpež spáchanú závažnejším spôsobom konania.

25. 02. 2011 11:39

Ďalšie z kategórie Trnava

Pred ordináciou je zima, ľudia čakajú na vyšetrenie naobliekaní v kabátoch

Pred ordináciou je zima, ľudia čakajú na vyšetrenie naobliekaní v kabátoch

TRNAVA – Pacienti pred ordináciami na prízemí a v suteréne mestskej polikliniky čakajú na vyšetrenie v zimných bundách a kabátoch s čiapkami na hlavách.

08.03. 2011, 14:24

Hlasy chýbali, nálada nie

Hlasy chýbali, nálada nie

TRNAVA - Marián Barcaj bol všeobecne považovaný za outsidera vo voľbách primátora Trnavy. Objavili sa aj informácie, že sa na poslednú chvíľu vzdá kandidatúry v prospech iného kandidáta.

23.12. 2010, 09:59

V Trnave začali odborníci prednášať verejnosti o zdraví. Vstup zdarma

TRNAVA – Mesto opäť rozbehlo sériu prednášok v rámci projektu Škola verejného zdravia. Konajú sa každý posledný štvrtok v mesiaci o 17. hodine v zasadacej miestnosti bývalého Tatraskla na Trhovej ulici.

28.02. 2011, 14:27

VIDEO: Bezdomovec zabil dôchodkyňu

VIDEO: Bezdomovec zabil dôchodkyňu

TRNAVA / JABLONICA – Najskôr vraždil, potom si užíval. Miestny štyridsaťročný bezdomovec minulý piatok večer lúpežne prepadol osamelú ženu v jej dome.

04.02. 2011, 11:42