Thaiboxer Janči opäť suverénne zvíťazil

Bojové športy

Pretekári Raptors Trnava sa zúčastnili na 5. kole Európskej muaythai ligy v Nemeckej. Bojovalo sa s plnými thajskými pravidlami na kolená aj lakte.

V kategórii do 71 kg sa predstavil Matúš Janči a do 81 kg Filip Dostál. Janči sa popasoval s poľským borcom Michalom Karlinskym. Janči v ťažkom zápase dominoval a vyhral jasne 3:0 na body. Aj vďaka tomuto víťazstvu sa naďalej drží na čele tabuľky Európskej ligy so 65 bodmi. Dostál natrafil na Slováka Miroslava Zachara a po slušnom výkone prehral 0:3. Jemu patri v európskej tabuľke tretie miesto za zisk 20 bodov. Raptors sa teraz už pripravujú na 4. kolo kickbox ligy v Košiciach, kde nastúpia v disciplíne K1 Rules.

08. 03. 2011 15:25

Ďalšie z kategórie Bojové športy

V thaiboxe je povolené všetko, aj lakte

Bratia Cyprichovci majú za sebou ďalšie vystúpenie v zápasoch thajského boxu. Kým pre Erika išlo už o tretie vystúpenie v C-kategórii, pre Andreja to bola premiéra. Obaja sú majstrami Slovenska v kickboxe v kategórii K1-Rules.

02.03. 2011, 12:27

Hačkovci majú bojové športy v génoch

Karatisti Slovšportu Trnava sa predstavili v 1. kole Slovenského pohára detí a mládeže v Žiline. Prvé tri miesta v pohári sú hodnotené bodmi, ktoré sa spočívajú z troch kôl, z ktorých vzíde konečný víťaz každej kategórie.

01.03. 2011, 18:04

Pretekári Slovšportu: Kumite im sedí

Karatisti Slovšportu Trnava sa v Košiciach predstavili na 4. ročníku Memoriálu Michala Bozogáňa.

18.01. 2011, 12:15

Najmladší karatisti Slovšportu pri premiére zvíťazili

Pretekári Karate Klubu Slovšport Trnava sa predstavili v 3. kole Bratislavského pohára AKB vo všetkých vekových a hmotnostných kategóriách.

15.02. 2011, 15:01